Promocja

JESIENNA PROMOCJA CENOWA BADAŃ NUTRIGENETYCZNYCH

Jeżeli chcesz wykonać badanie po najniższej cenie i możesz zrobić je
w Warszawie – Zawojska 36

Zadzwoń i dowiedz się więcej o dodatkowych promocjach badań:
tel: 607 567 804

Promocje nawet do 500 PLN taniej

Promocja trwa do 5 listopada.

http://www.dfmedica.eu/cennik/


Zadzwoń teraz! 607 567 804

Aktualności

Genetyka to nowoczesna gałąź medycyny, która rewolucjonizuje sposób diagnostyki i terapii. Ważne aby być na bieżąco z trendami dotyczącymi zdrowego trybu życia, postępów medycyny w zakresie badań i terapii z wykorzystaniem osiągnięć genetyki oraz nowatorskich rozwiązań dedykowanych klientom DF Medica Polska.

Poznaj moduł Medline! Odwiedź nas na konferencji w Białymstoku!

Mamy dobre wieści! Już dziś zapraszamy Państwa do jeszcze bardziej dokładnej personalizacji sposobu odżywiania a co za tym idzie większej dbałości o zdrowie! Pomoże w tym Państwu nowy moduł badania iGenesis Completo.

Czytaj więcej
DF MEDICA dieta dziecka

Co jest zapisane w genach Twojego dziecka?

Jak mądrze zaprojektować dietę malucha, by uchronić go przed otyłością i chorobami dietozależnymi? Odpowiedź kryje się w... jego genach.

Czytaj więcej

Jedz i nie tyj

Co zrobić żeby schudnąć - kto choć raz na jakiś czas nie zadaje sobie tego pytania. Czy ograniczenie ilości porcji wystarczy? A może trzeba wyeliminować z diety określone potrawy? Jeśli tak - to które?

Czytaj więcej

Wakacyjna promocja na badania nutrigenetyczne!

Rozpoczynamy wakacyjną promocję na badania nutrigenetyczne! To wyjątkowa okazja do poznania swojej indywidualnej recepty na zdrowie.

Czytaj więcej

Newseria: 12 mln Polaków zmaga się z chorobami dietozależnymi.

Już ok 12. mln Polaków zmaga się z chorobami dietozależnymi takimi, jak cukrzyca, otyłość czy choroby serca. Zobacz, jak im zapobiec!

Czytaj więcej

GRAJ W ZIELONE (Przepisy – część 1)

Od dawna wiadomo, że kolor zielony wpływa kojąco na nasze zmysły, odpręża i pozwala się zrelaksować. Dlatego w okresach wzmożonego stresu nie tylko powinniśmy otaczać się zielonym kolorem, ale (...)

Czytaj więcej

MIEDŹ – POGROMCA TŁUSZCZU?

Jak donoszą najnowsze badania, miedź odgrywa kluczową rolę w metabolizmie tłuszczu w naszym organizmie. Wspomaga uwalnianie zmagazynowanego tłuszczu w komórkach 
i wykorzystanie go jako źródła energii.

Czytaj więcej