Promocja

WAKACYJNA PROMOCJA CENOWA BADAŃ NUTRIGENETYCZNYCH

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowych pakietów badań Genodiet iGenesis Slim, Genodiet iGenesis Detox, Genodiet Completo. Oferta obejmuje także specjalistyczną konsultację wyników.

Koszt każdego z badań w cenie promocyjnej to 1990 zł.

Promocja trwa do 30 lipca.

http://www.dfmedica.eu/cennik/


Zadzwoń teraz! 533224000

Genodiet iGenesis Slim

Genodiet iGenesis Slim – Korzystaj z medycyny precyzyjnej!

Twoja osobista recepta na zdrowie i szczupłą sylwetkę!

Wytyczne opracowane na podstawie wyników badania  Genodiet iGenesis Slim pozwolą zmniejszyć niekorzystny wpływ genów, dzięki czemu zachowasz dobrą kondycję i szczupłą sylwetkę.

Genodiet iGenesis Slim

Genodiet iGenesis Slim podpowie Ci :
 • Jak powinna być skomponowana Twoja dieta
 • Ile białka, tłuszczu i węglowodanów potrzebuje Twój organizm by optymalnie funkcjonować
 • Jak unikniesz efektu jo-jo
 • Czy w Twoich emocjach, kryje się przyczyna niepowodzeń licznych prób odchudzania i jak sobie z tym radzić

Korzyści z badania

Informacje zawarte w raporcie Genodiet iGenesis Slim i opracowanych na jego podstawie zaleceniach pomogą w:

 • 1

  Odpowiednim skomponowaniu diety – ustalenie proporcji węglowodanów, tłuszczów i białek

 • 2

  Ocenie wpływu emocji na proces odchudzania

 • 3

  Wyeliminowaniu produktów spożywczych, które będą negatywnie wpływały na organizm oraz wprowadzenie tych o korzystnym działaniu

 • 4

  Zdiagnozowaniu predyspozycji do nietolerancji i nadwrażliwości pokarmowych i wprowadzenie odpowiedniej diety

Genodiet iGenesis Slim

Genodiet iGenesis Slim pozwoli Ci zaplanować taki sposób odżywiania, aby Twój organizm otrzymywał to, co potrzebuje  w ilościach jakie są mu niezbędne. Teraz możesz zadbać o swoje zdrowie, jak również o dobre samopoczucie i szczupłą sylwetkę.

Genodiet iGenesis Slim jest unikalnym badaniem, które ustali przyczynę Twojego stanu zdrowia i wskaże precyzyjne rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojego organizmu.

Genodiet iGenesis Slim składa się z 2 modułów: Slim i Sensor, które opisane są poniżej.Moduł Slim

Analizuje predyspozycje do metabolizmu węglowodanów, tłuszczów i białek, umożliwiając opracowanie spersonalizowanego profilu żywieniowego. Uwzględnia podłoże genetyczne zachowań trudnych do uchwycenia wynikających z wpływu emocji na odżywianie. Wskazuje również, jak dostosować aktywność fizyczną do posiadanych predyspozycji.Moduł Sensor

Wskazuje predyspozycje do wystąpienia nietolerancji na gluten, laktozę, fruktozę i nadwrażliwości pokarmowych o podłożu genetycznym – niezmiennych przez całe życie. Często wiążą się one z niespecyficznymi objawami, które mogą wystąpić nawet kilkadziesiąt godzin po spożyciu danego produktu. Ociężałość, senność, ciągłe zmęczenie, problemy z koncentracją, bóle głowy czy problemy ze strony układu pokarmowego mogą być spowodowane produktami codziennie występującymi w diecie.Efekt badania

Wynik badania Genodiet iGenesis Slim to około 30 stron szczegółowej, indywidualnie dopasowanej do pacjenta analizy obejmującej:

 • 1

  Raport Genodiet iGenesis Slim - analizę korelacji polimorfizmów genów odpowiedzialnych za predyspozycje do nietolerancji pokarmowych oraz predyspozycje antyoksydacyjne i detoksykacyjne organizmu.

 • 2

  alecenia żywieniowe – indywidualne wytyczne dotyczące sposobu odżywiania, uwzględniające predyspozycje genetyczne oraz schemat żywieniowy zawierający dokładne informacje, jakie produkty i w jakich ilościach należy wprowadzić, a z których powinno się zrezygnować.

 • 3

  Konsultacje z dietetykiem – DF Medica zapewnia pacjentom dwie konsultacje dietetyczne: pierwszą, której głównym elementem jest omówienie wyników oraz drugą, której celem jest kontrola wprowadzonych wytycznych. Obie konsultacje zawarte są w cenie badania Genodiet iGenesis Slim.

Przebieg badania

Badanie Genodiet iGenesis Slimtrwa kilka minut. Jest bezbolesne i bezinwazyjne.

Materiał genetyczny pobierany jest z nabłonka poprzez potarcie patyczkiem wymazowym wewnętrznych stron policzków.

Materiał poddawany jest analizie laboratoryjnej. Wynik badania i zalecenia żywieniowe są gotowe w ciągu 7 tygodni.

Uwaga: Aby odpowiednio przygotować się do badania, należy przez minimum 60 minut przed wykonaniem wymazu powstrzymać się od jedzenia i picia.

Cennik Badań DF Medica

Genodiet iGenesis Slim

2350,001990,00

Bezpieczeństwo

DF Medica Polska kładzie szczególny nacisk na ochronę danych osobowych i formy zabezpieczania materiału genetycznego.
Analizy wykonywane są w akredytowanych laboratoriach oraz placówkach uniwersyteckich przestrzegających procedur i najwyższych standardów medycznych.