Poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynator ds. dietetyki i obsługi klienta

Firma DF Medica Polska ogłasza rekrutację na stanowisko: Koordynator ds. dietetyki i obsługi klienta

Zakres zadań:

obsługa telefoniczna i osobista pacjentów
rejestracja zapytań i koordynacja obsługi
przygotowanie raportów okresowych z zakresu obsługi klienta
współuczestnictwo w opracowywaniu wyników badań pacjentów i związanych z nimi zaleceń
rejestracja wyników
pomoc merytoryczna i organizacyjna podczas szkoleń i prezentacji

Od kandydatów oczekujemy:

wykształcenie wyższe (preferowane: dietetyka / technologia żywności)
doświadczenie zawodowe min. 1 rok z zakresu obsługi pacjenta w placówkach medycznych/dietetycznych
bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy:

Zatrudnienie w innowacyjnej firmie nutrigenetycznej
Możliwość rozwoju zawodowego w zakresie nowoczesnej diagnostyki nutrigenetycznej - docelowo samodzielne przygotowywanie raportów i praca z pacjentem
Współpraca z włoskimi laboratoriami
Elastyczna forma zatrudnienia
Narzędzia pracy

CV prosimy kierować na adres:
Marek Poleszak - dyrektor operacyjny
tel. 607 567 804
m.poleszak@dfmedicapolska.pl
www.dfmedica.eu

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".