Promocja

WAKACYJNA PROMOCJA CENOWA BADAŃ NUTRIGENETYCZNYCH

Przedłużamy naszą wakacyjną promocję! Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowych pakietów badań Genodiet iGenesis Slim, Genodiet iGenesis Detox. Oferta obejmuje także specjalistyczną konsultację wyników.

Koszt każdego z badań w cenie promocyjnej to 1990 zł.

Promocja trwa do 31 sierpnia.

http://www.dfmedica.eu/cennik/


Zadzwoń teraz! 533224000

GRAJ W ZIELONE (Przepisy – część 1)

Od dawna wiadomo, że kolor zielony wpływa kojąco na nasze zmysły, odpręża i pozwala się zrelaksować. Dlatego w okresach wzmożonego stresu nie tylko powinniśmy otaczać się zielonym kolorem, ale także sięgać po zielone warzywa, ponieważ zawarty w nich kwas foliowy bardzo korzystnie wpływa na nasz układ nerwowy.

Szpinak przez wiele lat uznawany był za bardzo dobre źródło żelaza, choć to miano zyskał przez pomyłkę. Może za główne źródło żelaza nie można go uznawać, za to jest jednym z lepszych źródeł folianów w naszej diecie.  Warto włączyć go do diety, najlepiej w formie surowej lub blanszowanej.

Sałatka z młodego szpinaku

Składniki:
200 gramów młodego szpinaku
1 dojrzałe awokado
20 gramów szynki prosciutto w plastrach
2 łyżki musztardy francuskiej ziarnistej
2 łyżki oleju z pestek winogron lub innego o neutralnym smaku
1 łyżka octu balsamicznego

Szpinak należy dokładnie umyć. Awokado obierać ze skóry i pokroić w plasterki. Szynkę pokroić w paski. Ułożyć na talerzu liście szpinaku, awokado i szynkę. Wszystko polać dressingiem  przygotowanym z musztardy, oleju i octu balsamicznego.