Promocja

JESIENNA PROMOCJA CENOWA BADAŃ NUTRIGENETYCZNYCH

Jeżeli chcesz wykonać badanie po najniższej cenie i możesz zrobić je
w Warszawie – Zawojska 36

Zadzwoń i dowiedz się więcej o dodatkowych promocjach badań:
tel: 607 567 804

Promocje nawet do 500 PLN taniej

Promocja trwa do 5 listopada.

http://www.dfmedica.eu/cennik/


Zadzwoń teraz! 607 567 804

Mówią o nas

Zainteresowanie genetyką jako nowoczesną gałęzią medycyny, która rewolucjonizuje sposób diagnostyki i terapii znacząco rośnie. Eksperci DF Medica Polska służą swoją wiedzą i doświadczeniem propagując zalety badań genetycznych dotyczących diety, prawidłowego żywienia czy profilaktyki chorób dietozależnych. Udział w programach TV, audycjach radiowych, porady ekspercie w czasopismach to część misji edukacyjnej DF Medica Polska.
Szulim o otyłości, diecie i „powiększonych” policzkach

Agnieszka Szulim poddała się testom genetycznym pod kątem genu otyłości. Czy go posiada?

Odchudzanie bez efektów. Co zrobić?

Na pytania prowadzących Dzień Dobry TVN odpowiedziała Anna Jelonek.

Genodieta nowością w dietetyce

„To wszystko wina genów” – często mówią osoby, u których stosowana dieta nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Jak się okazuje może być w tym trochę prawdy.

Test Genodiet udzielił mi odpowiedzi na kilka pytań dotyczących obciążenia chorobami, które mogą się u mnie rozwijać w przyszłości, a mają podłoże genetyczne. Dowiedziałam się też jak za pomocą diety oraz zmiany stylu życia ograniczyć ryzyko rozwoju tych schorzeń.

Skuteczna dieta oparta na genach

Skąd wiedzieć, co jeść, a czego unikać? Odpowiedzi znajdziesz w swoich genach!

Popraw swoje geny

Każdy z nas w chwili poczęcia otrzymuje od swoich rodziców kod genetyczny DNA, czyli jak gdyby wydaną w formie książki instrukcję obsługi organizmu

Syndrom odstawienia

Prawie każdy z nas (uważa, że ma ALERGIĘ lub nietolerancję pokarmową. Czy naprawdę? Podpowiadamy ci, jak to SPRAWDZIĆ

Fit Sport to świetne badanie, idealne dla każdego sportowca, profesjonalisty czy amatora. Rzeczywiście, zamiast bolesnej metody prób i błędów, lepiej sprawdzić, co mamy zapisane w genach, żeby szybciej osiągnąć wymarzony sukces.

Dieta zgodna z DNA. Co warto wiedzieć o swoich genach

Różne warianty genów powodują, że jedni tyją po węglowodanach, inni po tłuszczach. Łatwiej schudnąć, gdy wiesz o sobie więcej.

Dieta zgodna z DNA, ponieważ każdy z nas jest inny

Tłumaczy ekspert dr hab. n. med. Lucyna Ostrowska – Kierownik Zakładu Dietetyki i Żywienia Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

Genodieta sposobem na odżywianie zgodne z genami

Każdy z nas w chwili poczęcia otrzymuje od swoich rodziców kod genetyczny DNA, czyli jak gdyby wydaną w formie książki instrukcję obsługi organizmu

Kiedy zostałam mamą, zmobilizowałam siły, by być w dobrej formie i wyczuliłam się na dbanie o zdrowie w szczególny, bardziej świadomy, odpowiedzialny sposób. (...) Wykonałam proste, trwające kilka minut badanie i wyjaśniłam sobie wiele niewiadomych dotyczących funkcjonowania mojego organizmu, bo to właśnie wpływ naszych genów na siebie, powoduje, że pracuje on w określony sposób. Można powiedzieć, że rozszyfrowałam swój genetyczny podpis.