Promocja

JESIENNA PROMOCJA CENOWA BADAŃ NUTRIGENETYCZNYCH

Jeżeli chcesz wykonać badanie po najniższej cenie i możesz zrobić je
w Warszawie – Zawojska 36

Zadzwoń i dowiedz się więcej o dodatkowych promocjach badań:
tel: 607 567 804

Promocje nawet do 500 PLN taniej

Promocja trwa do 5 listopada.

http://www.dfmedica.eu/cennik/


Zadzwoń teraz! 607 567 804

Badania

Genetyka to nowoczesna gałąź medycyny, która rewolucjonizuje sposób diagnostyki i terapii. Badania określające profil żywieniowy, wspierające proces odżywiania a nawet optymalizujące procesy treningowe sportowców amatorów jak i zawodowców. DF Medica Polska oferuje badania dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego organizmu.

Badania DF Medica

iGenesis Completo

Poznaj badanie iGenesis Completo, które zapewni Ci kompleksową wiedzę z zakresu predyspozycji żywieniowych i tych związanych z aktywnością fizyczną.
Moduły: Slim, Micro, Sensor, Health, Detox, Fit Sport i Medline

iGenesis Plus

Odkoduj swoje DNA! iGenesis Plus to jedyne badanie w Polsce, które wskaże jak spersonalizować kluczowe dla każdego sportowca elementy - trening i dietę.
Moduły: Slim, Micro, Sensor, Health, Detox i Fit Sport

iGenesis – Twoja Mapa Życia

Odkoduj swoje DNA! iGenesis to jedyne badanie w Polsce, które poprzez analizę ponad 100 polimorfizmów genów i niemal 600 procesów z nimi związanych.
Moduły: Slim, Micro, Sensor, Health i Detox

iGenesis Basic

Skorzystaj z nutrigenetycznego badania iGenesis Basic, które pomoże poprawić stan Twojego zdrowia i sylwetki.
Moduły: Slim, Sensor i Health

iGenesis Slim

iGenesis Slim to indywidualny plan żywieniowy, który poprawi Twoje samopoczucie.
Moduły: Slim, Sensor i Fit Sport

iGenesis Detox

iGenesis Super Detox to indywidualny plan żywieniowy, który poprawi kondycje skóry, włosów i paznokci.
Moduły: Micro, Detox i Fit Sport

GENODIET COMPLETO

GENODIET Completo to przystępnie zaprezentowany, indywidualny profil żywieniowy oraz zalecenia dietetyczne.
Moduły: Slim, Health i Sensor

Omega Test

OMEGA Test to klucz do prawidłowego funkcjonowania każdej komórki ciała człowieka. Odpowiednie proporcje kwasów tłuszczowych Omega wspomagają metabolizm organizmu w walce z procesami chorobotwórczymi.

Farmakogenetyka

Terapia lekowa indywidualnie dopasowana do organizmu pacjenta. Badanie ocenia predyspozycje genetyczne organizmu umożliwiające zaplanowanie skutecznej farmakoterapii oraz optymalizacja procesu leczenia pacjenta.

Raport Genodiet 1000

GENODIET 1000 to unikatowy raport podsumowujący kompleksowe badanie nutrigenetyczne wykonane na grupie 1000 polskich pacjentów. Raport autorstwa DF Medica Polska daje obraz predyspozycji genetycznych Polaków do przetwarzania wybranych składników pokarmowych i związanych z nimi procesów metabolicznych. Wykonując badanie GENODIET Completo każdy może określić własne predyspozycje genetyczne!

LABORATORIA

Badania Genodiet i FitSport wykonywane są na zlecenie DF Medica Polska we włoskim laboratorium NGB GENETICS. Certyfikowane według najwyższych standardów Unii Europejskiej laboratorium działa od 2006 roku w Lodi na terenie Parku Technologicznego. NGB GENETICS ściśle współpracuje z Uniwersytetem w Ferrarze specjalizując się w obszarze biologii molekulanej. Ośrodek tworzy rozwiązania wykorzystywane przez lekarzy oraz dietetyków w procesie kompletowania i archiwizowania wiedzy o pacjencie. Zapewnia także najnowocześniejsze narzędzia diagnostyczne.

 

Diagnostyka z zakresu farmakogenetyki jest realizowana w unikalnych na skalę światową laboratoriach Małopolskiego Centrum Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prace badawcze centrum są prowadzone we współpracy z przemysłem farmaceutycznym, biotechnologicznym, przetwórstwa żywności, medycyny i ochrony zdrowia. Powstający w ramach MCB Ośrodek Badań Genetycznych i Nutrigenomiki stanie się filarem NuGO – europejskiej sieci doskonałości ds. nutrigenomiki. Natomiast obszary działalności naukowej MCB wchodzą w skład grupy tematycznej BIO, stanowiącej jeden z czterech „strategicznych obszarów tematycznych badań i rozwoju technologii w Polsce”.

 

DF Medica Polska współpracuje także z firmą TechnoBios, należącą do konsorcjum badawczego SannioTech, Głównym celem podmiotu jest rozwój i promocja innowacyjnych rozwiązań diagnostycznych w obszarze profilaktyki zdrowia. Włoskie konsorcjum wspierane jest przez naukowe i medyczne jednostki badawcze, m.in.: Krajową Radę Badawczą – Instytut Chemii i Technologii Polimerowych oraz Uniwersytety w Molise, Catanii i Sannio.

WSPÓŁPRACA NAUKOWA

DF Medica Polska to firma, która wciąż pogłębiająca wiedzę w obszarze kluczowych dla jej działalności dyscyplin naukowych. Jesteśmy zaangażowani we współpracę z wiodącymi ośrodkami akademickimi w Polsce: Uniwersytetem Jagiellońskim, Akademią Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, Małopolskim Centrum Biotechnologii, Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

 

logo-UJlogo-SGGW     logo_awf      logo_malopolska

 

Celem wspólnych prac jest analiza procesów, które wpływają na równowagę i prawidłowe funkcjonowanie organizmu człowieka, a także profilaktykę rozumianą w szerokim tego słowa znaczeniu. Współpraca w zakresie opracowywania formuł badań przyczynia się do wzrostu wiedzy o indywidualnych potrzebach organizmu oraz dostarcza wskazówek służących ochronie zdrowia.